Hodiny pro sublimaci (5 kusů)

Tyto dřevěné hodinky o průměru 20 cm jsou skvělým doplňkem. Díky sublimační technice můžete na ně přenést svou oblíbenou fotografii, text nebo grafiku.  

Balení obsahuje 5 ks. Cena za jeden kus je 249 kč.

Dostupnost Skladem
Kód: 6AD1404P1
1 245 Kč
Hodiny pro sublimaci (5 kusů)
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Hladké dřevěné kulaté hodiny pro sublimaci mají průměr 20 cm a tloušťku 5 mm. Tyto hladké dřevěné hodiny jsou ideální pro sublimační potisk. Jsou vyrobeny z překližky a mají kulatý ciferník bez čísel, zachovávající přírodní dřevěnou barvu. Hodinky jsou pokryty polyesterovou vrstvou, která umožňuje sublimační tisk. Díky sublimační technice je natištěný vzor (logo, fotografie, obrázek, text) velmi odolný, nenápadný a esteticky působící.

Tyto nástěnné hodiny jsou vybaveny třemi černými ručičkami - hodinovou, minutovou a vteřinovou. Mají bateriový hodinový mechanismus (baterie není součástí sady). Přenos grafiky na ciferník se provádí plochým lisem po demontáži ručiček a mechanismu, které lze snadno připevnit zpět.

Sublimační hodiny jsou skvělým originálním a praktickým dárkem. Můžete na ně umístit svou oblíbenou fotografii, vtipnou grafiku, pěkný text nebo jiný motiv dle vašeho vlastního návrhu.  Reklamní hodiny s potiskem umožňují udržet vaši značku v povědomí klientů, kteří se na ně dívají opakovaně během dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sublimační předměty
Průměr: 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: