Vánoční koule pro sublimaci - stříbrná (5 kusů)

Rozjasněte vánoční atmosféru s těmito stříbrnými třpytivými koulemi pro sublimační tisk. Přidejte osobní dotek s vlastním designem a ozdobte vánoční stromek nebo vytvořte originální dárky.

Balení obsahuje 5 ks. Cena za jeden kus je 59 kč.

Dostupnost Skladem
Kód: 6ABA001P1SG
295 Kč
Vánoční koule pro sublimaci - stříbrná (5 kusů)
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Rozjasněte vánoční atmosféru s těmito stříbrnými třpytivými koulemi určenými pro sublimační tisk. Každá koule má průměr 60 mm a tiskovou plochu ve tvaru kruhu o průměru 34 mm. Tyto lesklé vánoční koule mají speciální pole, které je připraveno pro sublimační tisk. Motiv je tisknut na bílou desku, která je následně připevněna do středu určeného pole. Koule je vybavena speciální lepicí páskou, která zajišťuje snadné a bezpečné přilepení sublimovaného motivu.

Můžete si kouli také ozdobit podle svého gusta, například nalepením vytištěné fotografie, třpytivých ozdob nebo větviček na místo bílého kruhu. Vánoční ozdoby jsou vyrobeny z lesklého plastu, což zaručuje jejich odolnost a nerozbitnost. Jsou ideální pro označení vánočního stromku firemním logem nebo oblíbenou fotografií blízkých.

Každá koule je opatřena zlatým provázkem, který umožňuje snadné zavěšení na vánoční stromek, do okna nebo k lustru. Rychle tak vytvoříte slavnostní náladu ve vašem domově.

Tyto koule s potiskem také mohou být zajímavým prvkem výzdoby výloh nebo akcí a výprodejů. Vytvořte vánoční dekoraci s natištěným logem, fotografií nebo vánočním přáním na míru konkrétní osobě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sublimační předměty
Barva: Stříbrná
Průměr: 60 mm
Tisková plocha: 34 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: