Vánoční koule pro sublimaci - zlatá (5 kusů)

Rozžehněte vánoční atmosféru s touto zlatou vánoční třpytivou koulí. Vytvořte si vlastní design a ozdobte váš stromek nebo vytvořte originální vánoční dárky.

Balení obsahuje 5 ks. Cena za jeden kus je 69 kč.

Dostupnost Skladem
Kód: 6ABA000P1GG
345 Kč
Vánoční koule pro sublimaci - zlatá (5 kusů)
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Rozžehněte vánoční magii s touto zlatou třpytivou koulí určenou pro sublimační tisk. Koule má průměr 80 mm a tiskovou plochu ve tvaru kruhu o průměru 50 mm. Lesklá vánoční koule má speciální pole připravené pro sublimační tisk. Motiv je tisknut na bílou desku, která je následně připevněna do středu určeného pole. Koule je vybavena speciální lepicí páskou pro snadné přilepení sublimovaného motivu.

Můžete si kouli také ozdobit podle své fantazie, například nalepením vytištěné fotografie, třpytivých nebo pěnových ozdob nebo větviček na místo bílého kruhu.

Vánoční ozdoba je vyrobena z lesklého plastu, což zaručuje její nerozbitnost a odolnost. Je vhodná pro označení vánočního stromku firemním logem nebo oblíbenou fotografií blízkých. Koule je vybavena zlatým provázkem, který umožňuje snadné zavěšení na vánoční stromek, do okna nebo k lustru. Rychle tak vytvoříte slavnostní atmosféru ve svém domově.

Tyto koule s potiskem jsou také zajímavým prvkem výzdoby výloh a akcí. Vytvořte vánoční dekoraci s natištěným logem, fotografií nebo osobním přáním. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sublimační předměty
Barva: zlatá
Průměr: 80 mm
Tisková plocha: 50 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: