Emulze HS One - 5 kg


Jednosložková fotocitlivá emulze  HS One emulze je vysoce kvalitní polymerová emulze vhodná pro vodní, plastisolové a solventní inkousty, nabízející rychlou expozici a vynikající odolnost.
 
Ideální pro profesionální sítotisk, poskytuje ekonomicky výhodné řešení s jednoduchým použitím a rychlým sušením
Dostupnost Skladem
Kód: 1335
6 309 Kč –20 % 4 999 Kč 4 131,40 Kč bez DPH
Emulze HS One - 5 kg
unnamed 2 removebg preview (1)
Akce
6 309 Kč –20 %
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Vlastnosti

Jednosložková fotocitlivá emulze HS One je vysoce kvalitní emulze složená z 100% polymeru a má světle modrou barvu. Je určena pro použití s vodními, plastisolovými a solventními inkousty, což ji činí velmi univerzální.

Rychlá a efektivní

HS One emulze má velmi krátkou dobu expozice a je okamžitě připravená k použití. S obsahem pevných látek 44% nabízí vynikající odolnost vůči vodě, plastizolu a solventním inkoustům. Doba expozice je rychlá, přibližně o 40% kratší než u dvousložkových emulzí při stejném nastavení expozice.

Použití a aplikace

Emulze je ideální pro nasvícení jednoduchých vzorů na sítu, zejména bez přechodů a tenkých linek. Je určena pro tenčí oka v rozmezí 12T - 54T. Díky své husté konzistenci musí být nanášena velmi tence a přebytek musí být odstraněn, aby se urychlil proces sušení. Doporučuje se nanést 1 nebo 2 vrstvy emulze na vnější stranu síťky a 1 nebo 2 vrstvy na vnitřní stranu.

Sušení

Sušení probíhá při teplotě 30 - 35 °C po dobu 40 - 60 minut v závislosti na hustotě nanesené vrstvy. Nejlepší je nechat síto s nanesenou emulzí přes noc v tmavém a vzdušném prostředí.

Výhodné balení

Velké balení 5kg je ekonomicky výhodné pro tiskaře, které vyžadují pravidelné používání emulze. Toto balení poskytuje lepší cenu na jednotku a snižuje frekvenci objednávek, čímž šetří čas i náklady.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: