Řezačky na textil

V kategorii "Řezačky na textil" představujeme kotoučové řezačky, které jsou ideální pro širokou škálu materiálů, včetně bavlny, vlny, hedvábí, syntetických vláken a kůže. Bez ohledu na to, zda pracujete s tenkými nebo tlustšími materiály , naše řezačky to zvládnou s precizním výsledkem.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Kotoučová řezačka na textil Basic titul foto
1 866,94 Kč bez DPH
2 259 Kč
2 490 Kč (–9 %)

Kotoučová řezačka na textil Basic ma pohodlné a přesné ovládání  S ochranným krytem čepele a beziskrovým motorem je práce s řezačkou bezpečná.

1053
Kotoučová řezačka na textil Smart titul foto
4 950,41 Kč bez DPH
5 990 Kč

Kotoučová řezačka na textil smart bez námahy zvládne bavlnu, vlnu, kůži i jiné materiály.  S ostrými ocelovými čepelemi, bezpečnostními prvky a jednoduchým ostrouváním je tato...

1056

Díky promyšlenému designu a ostrosti čepele umožňují naše kotoučové řezačky rychlé a přesné řezy, což je klíčové pro dosažení profesionálních výsledků při práci s textilními materiály. Ergonomický tvar a bezpečnostní prvky zajistí pohodlný a bezpečný zážitek při každodenním používání.

Vyberte si z naší nabídky kotoučových řezaček a získáte nástroj, který vám poskytne  kontrolu nad vašimi projektovými řezy. Pro přesné výsledky a spolehlivý výkon při práci s různými textilními materiály.

Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Prodáváme produkty a know-how