Fazetovací stroje

Fazetovací stroje jsou nástroje pro broušení drahokamů a šperkářské práce. Fazetovací stroje zdokonalí vaše umělecké dovednosti a umožní vám dosáhnout precizních výsledků při práci s různými materiály.

Stroje z naší nabídky jsou navrženy s ohledem na variabilitu a pohodlí uživatele. S nízkou hlučností a kompaktním designem poskytují efektivní energetickou účinnost, což zajišťuje pohodlné pracovní prostředí. Fazetovací stroje jsou vhodné pro různé aplikace, od broušení a leštění po frézování a řezání.

Nejprodávanější

Fazetovací stroj na broušení drahokamů, 120W, 1800 ot.min. titul foto
 
13 767 Kč
(11 377,69 Kč bez DPH)
Fazetovací stroj na broušení drahokamů 120W, 2800 ot.min. titul foto
11 020 Kč –11 %
Původně: 11 020 Kč  (–11 %)
9 796 Kč
(8 095,87 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Fazetovací stroj na broušení drahokamů 120W, 2800 ot.min. titul foto
8 095,87 Kč bez DPH
9 796 Kč
11 020 Kč (–11 %)

Fazetovací stroj s výkonem 120W a nízkou hlučností je ideální pro precizní broušení drahokamů. Kromě broušení umí stříhat, gravírovat, vrtat, čistit , je to skvělý nástroj pro...

1137
Fazetovací stroj na broušení drahokamů, 120W, 1800 ot.min. titul foto
11 377,69 Kč bez DPH
13 767 Kč

Fazetovací stroj na broušení drahokamů, 120W, 1800 ot./min je lehký, tichý a s nerezovou ocelí pro optimální výkon. S funkcemi řezání, gravírování, vrtání, broušení, leštění,...

1140

Fazetovací stroj je zařízení používané převážně v oblasti šperkařství a drahokamů k broušení a tvarování povrchů drahokamů nebo jiných drahých kamenů. Zde jsou některé z hlavních využití fazetovacích strojů:

  1. Broušení šperků: Fazetovací stroje se často používají k broušení různých druhů drahokamů, jako jsou diamanty, rubíny, safíry a smaragdy. Tím se vytvářejí různé tvary a vzory na povrchu kamenů, čímž se zvýrazňuje jejich krása a lesk.

  2. Tvarování drahokamů: Pomocí fazetovacího stroje můžete vytvářet různé tvary a vzory na povrchu drahokamů, jako jsou kulaté, oválné, princess-cut (kruhové s rohem), emerald-cut (smaragdový tvar) a další. To umožňuje šperkařům a designérům vytvářet unikátní a esteticky působivé šperky.

  3. Optické aplikace: Fazetovací stroje se někdy používají i v oblasti optiky. Mohou být využívány k broušení a tvarování optických čoček a krystalů pro různé optické přístroje, jako jsou mikroskopy, dalekohledy a fotoaparáty.

  4. Průmyslové využití: Některé fazetovací stroje mohou být upraveny nebo speciálně navrženy pro průmyslové účely. Mohou být využívány k broušení a tvarování tvrdých materiálů, jako jsou různé typy skla, keramika nebo dokonce tvrdé kovy.

Pro povrchovou úpravu kovů, jako například zlato, stříbro, mosaz, nerezová ocel a další, doporučujeme použít leštičku kovů. Fazetovací stroj není optimálně vybaven pro dosažení vysokého lesku na kovových površích.

Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Prodáváme produkty a know-how