Elektrické mini brusky

Elektrické mini brusky jsou výkonné rotační nástroje, ideální pro různorodé dokončovací práce, leštění, přidávání textury a detailní úpravy malých povrchů. Tyto elektrické mini brusky jsou navrženy s ohledem na profesionální využití, ať už se jedná o práce na špercích, kovech, dřevě nebo kamenu.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Elektrická mini bruska 380 W pro šperky, kovy, dřevo, kámen ovládání nožní pedál titul foto
1 676,86 Kč bez DPH
2 029 Kč
2 238 Kč (–9 %)

Elektrická mini bruska s 380W měděným motorem je vhodným společníkem pro šperkaře, kováře, truhláře i kameníky. Ovládání pomocí nožního pedálu zajišťuje pohodlnou a bezpečnou...

1125
Elektrická mini bruska 780 W pro šperky, kovy, dřevo, kámen ovládání nožní pedál titul foto
2 123,14 Kč bez DPH
2 569 Kč

Vyrazte do práce na špercích, kovech, dřevě či kamenu s lehkostí a precizností.  S výkonným 780W měděným motorem nabízí elektrická mini bruska široký rozsah otáček a zajišťuje...

1128

Elektrické brusky nabízejí optimální stabilitu a přesnost při různých náročných úkolech. Rozsah otáček lze nastavit od nízkých po vysoké hodnoty, díky čemu poskytuje všestrannost a flexibilitu v závislosti na konkrétních potřebách uživatele.

Ovládání rychlosti pomocí ABS pedálu přináší bezpečný a pohodlný způsob ovládání, s možností konstantní rychlosti nebo individuální úpravy otáček podle potřeb.

Přiložená trubice umožňuje snadné připojení k různým rotujícím nástrojům, což zvyšuje flexibilitu při práci na těžko dostupných místech. Všechny tyto vlastnosti činí naše elektrické mini brusky skvělou volbou pro ty, kdo hledají výkonný a univerzální nástroj pro detailní práce na různých materiálech.

Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Prodáváme produkty a know-how