Stroje pro horkou ražbu

Stroj pro horkou ražbu je zařízení používané k vyražení (tisku) nebo značení materiálu. Tento proces se nazývá horká ražba nebo horké ražení. Princip spočívá v použití vysoce zahřátého razícího nástroje nebo matrice, který se aplikuje na povrch materiálu za účelem vytvoření reliéfu, písma, čísel, loga nebo jiných vzorů.

Stroje pro horkou ražbu se používají pro ražbu do plastů, kovů, textilií, kartónu, papíru a kůže.

Nejprodávanější

Stroj pro horkou ražbu fólie titul foto
 
6 977 Kč
(5 766,12 Kč bez DPH)
Stroj pro horkou ražbu fólie titul foto
6 639 Kč –9 %
Původně: 6 639 Kč  (–9 %)
5 984 Kč
(4 945,45 Kč bez DPH)
Stroj pro horkou ražbu fólie titul foto
6 312 Kč –7 %
Původně: 6 312 Kč  (–7 %)
5 859 Kč
(4 842,15 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Stroj pro horkou ražbu fólie titul foto
5 766,12 Kč bez DPH
6 977 Kč

Zařízení pro horkou ražbu fólie 10x13 cm je pohodlné, odolné a jednoduché na používání. S jednoduchým ovládáním a nastavitelnou teplotou na vodotěsném LCD displeji bude tvorba...

87/4
Stroj pro horkou ražbu fólie titul foto
4 842,15 Kč bez DPH
5 859 Kč
6 312 Kč (–7 %)

Stroj pro horkou ražbu fólie 5x7 cm je spolehlivý, odolný a snadný na používání. S nastavitelnou teplotou a jednoduchým ovládáním na vodotěsném LCD displeji bude tvorba projektů...

1113
Stroj pro horkou ražbu fólie titul foto
4 945,45 Kč bez DPH
5 984 Kč
6 639 Kč (–9 %)

Stroj pro horkou ražbu fólie 8x10 cm je spolehlivý, odolný a profesionální na používání. S teplotou, která je nastavitelná a jednoduchým ovládáním na LCD vodotěsném displeji...

87/3

Stroje pro horkou ražbu jsou využívány v různých odvětvích pro vytváření ozdobných prvků, značení a identifikaci na různých materiálech. 

Využití v praxi zahrnuje několik oblastí:

  1. Výroba šperků: V šperkařství se stroje pro horkou ražbu používají k ozdobení kovových šperků. Může jít o razbu loga značky, identifikaci materiálu nebo vytváření dekorativních prvků na povrchu šperku.

  2. Průmyslová značení: V průmyslu mohou být tyto stroje využívány k označení výrobků, jako jsou kovové součástky nebo plastové díly, s informacemi o sériovém čísle, identifikaci, nebo dalších důležitých údajích.

  3. Výroba obalů: V odvětví výroby obalů mohou být stroje pro horkou ražbu používány k vytváření identifikačních kódů, log nebo informací na obalech různých materiálů, například na plastových obalech nebo kartonu.

  4. Tisk na plochách: Tyto stroje mohou být využívány k tisku na různé plochy, včetně kovových desek, plastových krytů nebo jiných materiálů, a to za účelem vytvoření ozdobných nebo informačních prvků.

  5. Označení textilu: V odvětví textilu mohou být stroje pro horkou ražbu používány k vytváření log, značení velikostí nebo jiných informací přímo na textilních materiálech.

Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Prodáváme produkty a know-how