Hrnčířské kruhy

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem
Hrnčířský kruh elektrický 350W, pedálové ovládání modrý, obsah baleni foto
4 990 Kč
5 390 Kč (–7 %)

Elektrický hrnčířský kruh s otočným talířem z hliníkové slitiny je ideální pro školní výuku a jak začínající, tak i pokročilé umělce. Má bezpečné a stabilní provedení, 

TYLPJ28-OC2
Hrnčířský kruh elektrický 350W
5 190 Kč

Elektrický hrnčířský kruh 28 cm hliníkovým talířem umožňuje rychlé zpracování velkých dílů. Rychlost 0-300 ot./min, uzavřená nádoba na vodu pro čistou práci.

TYLPJ28-OC
Hrnčířský kruh elektrický 350W, ruční a pedálové ovládání modrý obsah baleni
5 590 Kč

Elektrický hrnčířský kruh 350W - modrý, disponuje výkonným a tichým motorem, nožním pedálem s nastavitelnou rychlostí. Všestranné použití pro milovníky keramiky, profesionály i...

TYLPJ28-OC4
Hrnčířský kruh elektrický 350W, ruční a pedálové ovládání oranžový obsah baleni
5 290 Kč

Elektrický hrnčířský kruh 350W s pedálovým ovládáním  je všestranný nástroj pro keramické designy. otočný talíř ma 28 cm a poskytuje vám snadné čištění.

TYLPJ28-OC3
Hrnčířský kruh elektrický 450W, pedálové ovládání bílý titul 1foto
6 890 Kč

S tímto kruhem se stáváte mistrem keramiky ve svém domově. S výkonným motorem a snadným pedálovým ovládáním můžete tvořit krásné keramické kousky bez námahy. V ceně získáte i...

GCJX-008
Hrnčířský kruh elektrický 450W, pedálové ovládání modrý titul
5 390 Kč

Hrnčířský kruh elektrický 450W s pedálovým ovládáním pro uvolnění vaši kreativity. Disponuje vysokým výkonem a tichým provozem. Ideální je pro uměleckou tvorbu.

971
Hrnčířský kruh pro deti a začátečníky 30W obsah baleni
1 790 Kč

Hrnčířský kruh pro děti a začátečníky 30W osahuje hrnčířské nástroje, má tichý motor, a nabízí pohodlný a jednoduchý zážitek z keramiky s nastavitelnou rychlostí. Hrnčířský kruh...

968
Hrnčířský kruh pro deti a začátečníky 30W
1 890 Kč

Mini hrnčířský kruh pro děti a začátečníky (30W) s výkonným motorem a tichým provozem. Obsahuje 16 keramických nástrojů a 3 odolná hliníkové kruhy.

VH-851

Hrnčířské kruhy pro umělce, řemeslníky a začátečníky. Naše nabídka zahrnuje elektrické hrnčířské kruhy s různými funkcemi, včetně modelů s pedálovým ovládáním pro optimální kontrolu otáček. Vyberte si mezi elektrickými kruhy s ručním i pedálovým ovládáním pro maximální flexibilitu. Pro děti a začátečníky máme také speciální hrnčířský kruh s nižším výkonem 30W, který je ideální pro získání prvních zkušeností s hrnčířským řemeslem.

Hrnčířský kruh je zařízení používané v keramice pro vytváření nádob a jiných keramických forem z hliny. Základní princip fungování hrnčířského kruhu je umožnit hrnčíři otáčet hliněným kolem rychle a plynule, aby mohl modelovat a tvarovat hlinu do požadovaných forem.

V případě elektrického hrnčířského kruhu je základem elektrický motor, který pohání otáčení hlavního kola. Hrnčíř může pomocí ovládacího panelu nebo pedálu nastavit požadovanou rychlost otáčení.

U některých modelů hrnčířských kruhů je ovládání rychlosti otáčení řízeno nožním pedálem. To umožňuje hrnčíři plynule měnit rychlost otáčení podle potřeby.

Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Prodáváme produkty a know-how