Leštičky kovů

Bubnová leštička kovu, známá také jako vibrační bubnová leštička, je nástroj používaný k leštění a finální úpravě kovových, a někdy i jiných materiálů.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Bubnová leštička kovů 3 kg, 45W titul foto
2 890 Kč

Bubnovou leštičkou kovů 3 kg, 45W nabízí odolný materiál a silný výkon, který zajistí lesklý a hladký povrch. S flexibilním nastavením a uživatelsky přívětivým designem je práce...

1059
Bubnová leštička kovů 5 kg, 60W titul foto
3 790 Kč
4 190 Kč (–9 %)

Bubnová leštička kovů nabízí lesk pro vaše šperky a kovové předměty. Díky odolnému materiálu a silnému výkonu 60 W bude váše práce snazší a výsledky lepší.

1062

Bubnové leštičky jsou obvykle využívány v průmyslových a výrobních prostředích, zejména tam, kde je potřeba leštit velké množství kovových dílů nebo součástek. Díly, které mají být leštěny, jsou umístěny do bubnu spolu s leštícím médiem, a poté se zařízení zapne. Bubnová leštička poté vibruje a rotuje, čímž umožňuje, aby leštící médium působilo na povrchy dílů.

Bubnové leštičky jsou efektivní při dosahování konzistentního a kvalitního leštěného povrchu. Mohou být použity pro odstranění ostrých hran, koroze, nečistot a rýh, čímž zlepšují vzhled a funkčnost kovových dílů.

Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Prodáváme produkty a know-how