Keramický přívěsek pro sublimaci - srdce (5 kusů)

Vytvořte si originální dekoraci s týmto keramickým přívěskem ve tvaru srdce. Vaše fotografie na ní zůstanou jasně a detailně vytištěné po mnoho let.

Balení obsahuje 5 ks. Cena za jeden kus je 79 kč.

Dostupnost Skladem
Kód: 6ACP005P1
395 Kč 326,45 Kč bez DPH
Keramický přívěsek pro sublimaci - srdce (5 kusů)
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Keramický přívěsek ve tvaru srdce je ideální pro sublimační potisk. Má výšku 10 cm, šířku 10,5 cm a tloušťku 3 mm. Lesklá keramická dlaždice je rovnoměrně potažena vrstvou polyesteru, která zajišťuje kvalitní potisk. Povrch této lesklé termotransferové dlaždice ve tvaru srdce je hladký a dokonale bílý, což poskytuje vynikající výsledky tisku. Vzor zůstává odolný, detailní a sytý.

Tento dekorativní keramický přívěsek s vlastním potiskem je skvělým doplňkem pro výzdobu interiérů. Může být připevněn oboustrannou páskou nebo lepidlem v koupelně, kuchyni nebo jiných místech. Dlaždice umístěná v místnosti jako dekorace vypadá velmi efektně a originálně. Fotografie vytištěná na této desce zůstane nepoškozená po mnoho let. Keramické srdce lze s úspěchem využít i jako náhrobní keramiku. Je vhodné pro venkovní použití a odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám.

upozornění 

Pro ochranu potisku před škodlivými vnějšími faktory, jako je UV záření, vlhkost, znečištění ovzduší, mlha, sůl, kyselé deště, oxidy síry a dusíku, doporučujeme také použití tekutých ochranných laminátů.

Nabízíme také keramické dlaždice pro tisk v jiných rozměrech. Prozkoumejte naši širokou nabídku a najděte si ten správný formát pro vaše potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sublimační předměty
Rozměr: 10,5 cm x 10 cm
Množství v balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: