Keramický přívěsek pro sublimaci - vánoční stromeček (5 kusů)

S jeho hladkým bílým povrchem a vynikajícím výsledkem tisku přinese do vašeho interiéru radost a originalitu. Balení obsahuje 5 ks. Cena za jeden kus je 59 kč.

 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 6ACP200P1
295 Kč 243,80 Kč bez DPH
Keramický přívěsek pro sublimaci - vánoční stromeček (5 kusů)
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Tento keramický přívěsek ve tvaru vánočního stromečku je ideální pro sublimační potisk. Má výšku 7,5 cm, šířku 7,5 cm a tloušťku 3 mm. Lesklá visačka je rovnoměrně potažena vrstvou polyesteru, která zajišťuje kvalitní potisk. Povrch této lesklé termotransferové dlaždice je hladký a dokonale bílý, což poskytuje vynikající výsledky tisku. Vzor zůstává odolný, detailní a sytý.

Tento dekorativní obklad s vlastním potiskem je skvělým doplňkem pro výzdobu interiérů. Může být připevněn oboustrannou páskou nebo lepidlem v koupelně, kuchyni nebo jiných místech. Přívěsek pověšený na vánočním stromečku nebo v okně vypadá velmi efektně a originálně. Fotografie vytištěná na této dlaždici zůstane nepoškozená po mnoho let

Upozornění

Pro ochranu potisku před škodlivými vnějšími faktory, jako je UV záření, vlhkost, znečištění ovzduší, mlha, sůl, kyselé deště, oxidy síry a dusíku, doporučujeme také použití tekutých ochranných laminátů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sublimační předměty
Rozměr: 7,5 cm x 7,5 cm
Množství v balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: