Kamera Atomstack AC1 Lightburn pro laserový gravírovací stroj

Kamera Atomstack AC1 Lightburn pro laserový gravírovací stroj nabízí 5megapixelovou průmyslovou digitální kameru HD pro přesnou dokumentaci gravírovacího procesu a širokou polohovací oblast vhodnou pro stroje s pracovní plochou 450*450mm. Umožňuje přesné umístění, víceúlohový provoz a časosběrné fotografování, a je kompatibilní s laserovými gravírovacími stroji Atomstack, Ortur, NEJE a xTool (vyžaduje software Lightburn).

Dostupnost Do 5 pracovných dnů
Kód: 725
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Kamera Atomstack AC1 Lightburn pro laserový gravírovací stroj
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Průmyslová digitální kamera: Výrobce  Atomstack nabízí 5megapixelovou průmyslovou digitální kameru HD, která která po správné montáži zajišťuje přesnou dokumentaci gravírovacího procesu.

Velká polohovací oblast: S širokoúhlou průmyslovou čočkou je ideální pro stroje s pracovní plochou o rozměrech 450*450mm (fotografický rozsah 400*400mm).

Přesné umístění: Speciálně přizpůsobená pro laserové gravírovací stroje, průmyslová kamera je pečlivě sladěna se softwarem Lightburn. Po jednoduché kalibraci dokáže automaticky lokalizovat oblast a objekt s odchylkou polohování menší než 0,5 mm.

Náhled práce: Vyrovnanost materiálů již není potřeba. Atomstack maker kamera dokonale řeší problém polohování vzorů s speciálním tvarem. Nyní můžete navrhovat přímo na povrchu spotřebního materiálu a vidět výsledek přímo před sebou.

Víceúlohový provoz: Díky přesnému umístění kamery můžete nyní provádět více nezávislých úkolů najednou. Laser pod vedením kamery automaticky najde řezbářské předměty jeden po druhém a začne pracovat.

Časosběrné fotografování: Sdílejte svůj úžasný tvůrčí proces s ostatními. S možností odloženého natáčení kamery můžete zachytit celý proces vytváření a sdílet ho na platformách jako Youtube, Twitter, Facebook a další.

Vysoká přizpůsobivost: Atomstack maker kamera je kompatibilní s laserovými gravírovacími stroji Atomstack, Ortur, NEJE a xTool (vyžaduje software Lightburn).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: