Karusel pro sítotisk Pro 4x4

Karusel pro sítotisk Pro 4x4 , s nezávislými kovovými ložisky a 360° otočným trupem nabízí stabilní provoz a přesné polohování. S 4 barvami a 4 stanicemi zvládne tisk na různé podklady od triček až po keramiku.

Dostupnost Skladem
Kód: 1134
9 787 Kč 8 088,43 Kč bez DPH
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Karusel pro sítotisk je rozumné řešení pro váš tisk. Zařízení šetří místo a je ideální pro uživatele, kteří mají málo místa nebo tisknou jen příležitostně. Pro větší stabilitu je nutné tělo přišroubovat k pracovnímu stolu. 

Široké použití a nastavení pozice stroje 

Pod každým ramenem je speciálně navržený polohovací doraz. Dvouvrstvá polohovací konstrukce účinně snižuje riziko odchylky a poskytuje lepší výsledky během tisku. Trup otočný o 360° s nezávislými kovovými ložisky zaručuje stabilní provoz a přesné polohování. Sítotiskový stroj zefektivňuje tisk barevných návrhů. Můžete jej použít k tisku na oděvy, povlaky na polštáře, látky, kovy, papír, sešity, plasty, dřevo, sklo, keramiku, kůži a další ploché podklady.

Odolnost a kvalita při použití 

Tato čtyřbarevná sítotisková tiskárna se čtyřmi stanicemi je vyrobena z vysoce kvalitní oceli válcované za studena, aby odolala opotřebení a korozi. Povrch je elektrostaticky stříkán, což ještě více umocňuje vysokou kvalitu. Pružina z uhlíkové oceli a tyč z nerezové oceli 304 jsou také velmi odolné.

Ideální řešení pro domácnost a podnikání 

Sítotiskárna  je skvělý stroj na potisk triček pro malé firmy nebo kutily, ale také pro domácí použití. Umožňuje tisknout vaše návrhy téměř na cokoli, co je ploché a zvládne sítotiskovou barvu. Jednoduše připojte různé obrazovky a otočte je, abyste mohli tisknout, jak si přejete. 

Obsah balení: 

  • 1x Karusel pro sítotisk Pro 4x4,
  • 1x Príslušenství,
  • 1x Návod. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sítotiskové stroje
Velikost palety:: 54 x 45 x 1,5 cm
Materiál pouzdra:: Ocel válcovaná za studena
Povrchová úprava:: Elektrostatický nástřik
Čistá hmotnost:: 35,2 kg
Kompatibilní velikost palety:: 55 x 65 cm
Otočný trup: 360°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: