Plynová kovářská výheň šestihran 250 x 215 x 190 mm

Plynová kovářská výheň umožňuje dosáhnout teplot a výkonu jako nikdy předtím  až 1426℃, hotová kovat hned po 3 minutách předehřevu. Jednoduchá instalace, úsporný provoz a trvanlivost v jednom.

Dostupnost Skladem
Kód: JHLJD01E
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Plynová kovářská výheň šestihran 250 x 215 x 190 mm
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

S plynovou kovářskou vyhni šestihranou: 250 x 215 x 190 mm - rozměrově menším, ale výkonným zařízením, dosáhnete kvalitních výsledků. Přenosná propanová kovárna je tím partnerem a nástrojem pro vaše kovářské umění, ať už jste začátečníkem nebo zkušeným mistrem.

Vysoké teploty a výkon

Díky maximální teplotě ohřevu až 1426℃ zvládnete kování prakticky všech kovů. V případě potřeby se kování může pustit již po 3 minutách předehřevu. Naše vysoce výkonné topné zařízení vám umožní dosáhnout optimálních výsledků

Okamžitý start

S naší kovárnou nemusíte čekat na složité instalace. Všechno základní příslušenství je již předem nainstalováno, takže se můžete pustit do práce bez prodlení. Kovářská výheň je připravena k použití hned po vybalení. Stačí jí připojit k propanové nádrži a můžete začít s kováním. Tak jednoduché to je.

Univerzální kompatibilita

Díky rozhraní potrubí pro propanový plyn je plynová kovářská výheň kompatibilní s běžnými nádržemi na propanový plyn. Stačí si pořídit odpovídající nádrž a můžete ihned doplnit palivo pro vaše kovářské projekty.

Bezkonkurenční izolace a ochrana

Plynová kovářská výheň je vybavena 30mm tepelně izolační vatou a 30mm tepelně izolačním cihlovým obložením. Díky této dvojité ochraně budete mít zajištěnu dlouhodobou tepelnou izolaci a minimalizované energetické ztráty. Vaše práce bude efektivní a úsporná.

Kvalita a trvanlivost

Kováŕská výheň je vyrobena z vysoce kvalitního plechu válcovaného za studena, a to samé platí i pro hořák vyrobený z oceli 45. Tato integrovaná konstrukce zajišťuje nejen odolnost a dlouhou životnost, ale také elegantní vzhled. S touto kovárnou budete pracovat bez potu a s jistotou, že investice do ní se vám mnohonásobně vrátí.

Obsah v balení: 

  • 1x plynová kovářská výheň
  • 1x návod k použití,
  • 1x regulační ventil,
  • 1x horák
  • 1x sada předmontovaných dílů (2 kulový ventil, 2 měděné vývody),
  • 1x 2m plynová hadice,
  • 1x žáruvzdorná cihla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kovářská výheň
Tvar: šestiúhelník
Rozměry produktu: 250 x 215 x 190 mm
Tloušťka žáruvzdorného keramického vlákna: 30 ± 3 mm
Tloušťka žáruvzdorné šamotové cihly: 30 (±2) mm
Hmotnost: 7,1 kg
Typ regulačního ventilu: B
Standardní číslo regulačního ventilu: DIN 477 č.1
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 29.2.2024
super za tu cenu, dodání bylo rychlé jsem spokojen