Grafitový tavící kelímek 3kg, 85 x 110 mm, průměr 60 mm

S 99,9% čistým grafitem nabízíme dokonalý prostor pro čisté tavení bez nečistot. Skvělá tepelná vodivost zkrátí čas tavení a šetří energii. Při teplotách až 1300 ℃ zůstává pevný a odolný. 

Dostupnost Do 5 pracovných dnů
Kód: 983
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Grafitový tavící kelímek 3kg, 85 x 110 mm, průměr 60 mm
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Grafitový Tavící Kelímek 3kg s rozměry 85 x 110 mm a průměrem 60 mm je nedocenitelným nástrojem pro tavení drahých kovů a neželezných materiálů. S vysokou čistotou grafitu dosahující 99,9% a hustotou 1,8-1,82 g/cm³, tento kelímek přináší vyjímečnou kvalitu pro vaše tavení s minimální příměsí nečistot.

Grafit Vysoké Čistoty

Díky svému extrémně čistému složení poskytuje náš kelímek nekompromisní prostředí pro tavení cenných kovů. Tavení probíhá bez zbytečného zanášení nečistotami, což zajišťuje kvalitní výsledky.

Lepší Tepelná Vodivost

Výjimečná tepelná vodivost tohoto malého grafitového kelímku umožňuje rychlejší a efektivnější tavení. Díky tomu nejen ušetříte čas, ale také energii.

Spolehlivá Kvalita

Prémiové zpracování umožňuje použití kelímku až do teploty 1300 ℃. Jeho odolnost proti prasknutí za vysokých teplot a dlouhá životnost zaručují, že tento nástroj vám poslouží dlouhodobě. Speciální konstrukce vylévacího otvoru navíc usnadňuje manipulaci.

Stabilní Vlastnosti

Na rozdíl od kelímků s obsahem jílu se naše grafitové nádoby vyznačují vysokou stabilitou při kontaktu se silnými kyselinami. Odolnost vůči korozi a oxidaci zajišťuje, že tento kelímek bude spolehlivě sloužit i za náročných podmínek.

Široké Použití

Grafitový Tavící Kelímek nachází uplatnění v mnoha odvětvích, jako je metalurgie, slévárenství, strojírenství a chemický průmysl. Je neocenitelným pomocníkem při tavení zlata, stříbra, mědi, hliníku a olova, a to s precizností a spolehlivostí.

Získejte tento špičkový grafitový kelímek a vstupte do světa bezkompromisního tavení. S jeho vysoce čistým složením, výjimečnou tepelnou vodivostí a spolehlivými vlastnostmi je tavení drahých kovů teď snadnější a efektivnější než kdy dříve. Balení obsahuje 1 Grafitový kelímek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tavíci pece
Materiál: Grafit
Maximální provozní teplota: 1300°C
Horní průměr: 85 mm
Průměr základny: 75 mm
Vnitřní průměr: 60 mm
Výška: 110 mm
Hrubá hmotnost: 0,91 kg
Velikost balení: 10 x 10 x 13 cm
Velikost produktu: 85 x 110 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: