Katalyzátor vodních sítotiskových barev

Katalyzátor pro vodní barvy Universal umožňuje fixaci tisku bez zahřívání.

Dostupnost Skladem
Kód: SF4AM-KATWOD-UNI025
299 Kč –10 % 269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Katalyzátor vodních sítotiskových barev
Katalyzátor vodních sítotiskových barev
Akce
299 Kč –10 %
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Katalyzátor pro vodní barvy Universal umožňuje fixaci tisku bez nutnosti zahřívání. Pro správnou funkci je třeba použít barvu s tímto aditivem. Katalyzátor dodá barvám na vodní bázi typu Inktorpeda schopnost fixace (získá odolnost proti praní do 40 stupňů) bez nutnosti zahřívání výtisků při vysokých teplotách.

Katalyzátor dodává barvám schopnost fixovat bez zahřívání několik hodin po smíchání. Pokud máme nadbytek katalyzátorove barvy, taková várka barvy po pár hodinách ztratí své vlastnosti, takže dopovanou část barvy je třeba použít jednorázově. Po tisku nesmíchejte zbytky inkoustu s "čistým" inkoustem a katalyzátorovou barvu je třeba zlikvidovat bezpečným způsobem (např. nechat ji zcela vyschnout).

Dávkování katalyzátoru by nemělo přesáhnout 10%. Toto řešení je kompromisem, který šetří energii a práci spojenou s vytápěním, ale barvy fixovaný katalyzátorem budou oproti zahřátým výtiskům zpravidla méně fixováné. Katalyzátory obvykle používáme v případech, kdy nejde o naše dílenské podmínky, ale spíše o vlastnosti potiskovaného materiálu, které neumožňují použití standardních úprav souvisejících s fixací vodových barev. Standardní úprava / fixace znamená zahřívání 2-3 minuty na 150-160 stupňů Celsia.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: