Průmyslová páková řezačka na papír gilotina A3 - A6, kapacita až 50 listů

Gilotinová průmyslová páková řezačka papíru poskytuje přesné, efektivní a bezpečné řezání se snadnou obsluhou a odolnou konstrukcí. Je vhodná pro řezání papíru, fotografií, obrázků, štítků, karet a dalších papírových výrobků.

Dostupnost Skladem
Kód: 1323
5 980 Kč 4 942,15 Kč bez DPH
Průmyslová páková řezačka na papír gilotina A3 - A6, kapacita až 50 listů
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Gilotinová průmyslová páková řezačka papíru poskytuje přesné, efektivní a bezpečné řezání se snadnou obsluhou a odolnou konstrukcí, což z ní činí ideální nástroj pro různá prostředí a úkoly.

Přesné a efektivní řezání

Mřížky na spodní části stroje umožňují řezání papíru na různé velikosti. Posuvné měřítko lze přesunout doleva nebo doprava, což zajišťuje vysokou přesnost řezů.

Bezpečnost je priorita

Bezpečnostní zámek minimalizuje riziko úrazů způsobených nehodami, čímž zajišťuje vysokou úroveň ochrany. Multifunkční držák podpírá pravou část papíru, zjednodušuje proces řezání a zajišťuje další ochranu.

Jednoduchá obsluha

Protiskluzové pryžové podložky zabraňují pohybu stroje během řezání. Prodloužená rukojeť usnadňuje řezání papíru, zatímco otočná rukojeť na pravé straně umožňuje nastavení přítlačného zařízení pro fixaci papíru.

Odolná konstrukce

Základna a řezná čepel je vyrobena z kalené oceli a splňuje výrobní normy. Umožňuje tloušťku řezu až 380 mm. Řezačka o délce 44 cm je vysoce výkonná a vhodná pro komerční použití.

Široké použití

Průmyslová páková řezačka je vhodná pro řezání papíru různých velikostí včetně A3, B4, A4, B5, A5, B6, B7. Můžete ji použít k řezání papíru, fotografií, obrázků, štítků, karet a dalších papírových výrobků. Ideální pro kanceláře, školy, tiskařské obchody, fotostudia a papírnictví.

Obsah balení:

  • 1 x průmyslová páková řezačka papíru
  • 1 x přitlačovač papíru
  • 1 x čepel

Doplňkové parametry

Kategorie: Pákové řezačky na papír
Materiál: ocel
Vhodná pro formáty: A3 / A4 / B5 / A5 / B6 / B7
Maximální šířka řezu: 44 cm
Tloušťka řezu max: 3,8 cm
Rozměry produktu: 67 cm x 28 cm x 42 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: