Rýhovací stroj šírka 460 mm , rozměr 635 mm x 535 mm x 155 mm

Rýhovací stroj se šírkou 460 mm je ideální pro skládání, tvorbu karet, fotografií, menu, tiskových úprav a mnoho dalšího. Ergonomicky navržená rukojeť šetří práci a je přímočará, zlepšuje efektivitu práce a poskytuje dobrý uživatelský zážitek.

Dostupnost Skladem
Kód: 1212
3 959 Kč 3 271,90 Kč bez DPH
Rýhovací stroj šírka 460 mm , rozměr 635 mm x 535 mm x 155 mm
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

S rýhovacím strojem získáte nejen kvalitu, ale také nástroj, který usnadní a zrychlí vaši práci. Tento rýhovací stroj se může pochlubit celokovovou konstrukcí, která zajišťuje robustnost a odolnost. Díky vysoké kvalitě ocelové čepele má lepší odolnost proti prasknutí než plastové hrany na trhu.

Vysoká přesnost

Na talíři naleznete přesnou stupnici, která je extrémně přesná. Můžete si snadno vybrat vhodné umístění odsazení podle vašich individuálních potřeb. Součástí dodávky je také pravítko pro měření polohy, což zajišťuje maximální kontrolu nad vaším projektem.

Kvalitní rukojeť

Ergonomicky navržená rukojeť šetří vaši práci a je přímočará, což zlepšuje efektivitu práce a poskytuje příjemný uživatelský zážitek. Odnímatelná rukojeť funguje hladce a umožňuje snadné ovládání stroje.

Široké využití

Tento rýhovací stroj s šířkou 460 mm je široce vhodný pro skládání rovných zářezů pro soubory, karty, fotografie, pozvánky, menu, složky, povrchové úpravy tisku, lesklé obaly, obaly knih, vázané desky, brožury a mnoho dalších aplikací.

Obsah balení: 

  • 1 x stolní ruční rýhovací stroj,
  • 1 x Uživatelská příručka.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rýhovací stroje
Maximální délka ohybu:: 460 mm
Lokalizační linky:: 1
Celková velikost:: 63,5 cm x 53,5 cm x 15,5 cm
Celková hmotnost balení:: 9,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: