Stříkací zařízení Airless na stěny a stropy 1800W

Stříkací zařízení Airless na stěny a stropy s výkonem 1800W nabízí výkonné, efektivní a uživatelsky přívětivé řešení pro různé malířské projekty. Vysokotlaká hadice o délce 15m a tyč 0,5 mumožňují práci na dlouhé vzdálenosti. 

Dostupnost Skladem
Kód: 1329
7 890 Kč 6 520,66 Kč bez DPH
Stříkací zařízení Airless na stěny a stropy 1800W
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Stříkací zařízení Airless na stěny a stropy 1800W je snadno použitelný nástroj, který nanáší hladký povrch bez stop štětce. Ideální pro malování velkých projektů, jako jsou exteriéry, ploty, terasy, garáže, nábytek a čalounění. Lze jej použít na různé emulze, latex, primery, transparentní tmely a laky.

Technologie a flexibilita

Díky vysoce účinné airless technologii je tento rozprašovač schopný efektivně řešit bubliny a praskliny. Je vybaven ultra tichým 1800W bezkomutátorovým motorem. Výkon je následujícíMaximální průtok  2,2 l/min, maximální tlak 3300 PSI. Stříkací zařízení Airless umožňujúci možnost rychlého zvýšení nebo snížení intenzity výstupu pomocí regulátoru toku.

Výkonnost pro prvotřídní výsledky

Vějířovitá stříkací pistole zajišťuje lepší atomizaci. Vysokotlaká hadice o délce 15m a tyč umožňují práci na dlouhé vzdálenosti. Odolná kovová stříkací pistole a kvalitní jehla zajišťují rovnoměrný a hladký povlak. To vše otevírá prostor pro kvalitní práci.

Odolnost a snadná údržba 

Opotřebení odolného čerpadlá prodlužuje životnost rozprašovače. Pohodlná rukojeť snižuje únavu na minimum. Odnímatelné provedení umožňuje rychlé a snadné čištění po použití, údržba bude otázkou chvilky.

Funkce, se kterými to budete mít pod kontrolou

Funkce automatického zastavení pro snadné použití. Prachotěsný spínač pro delší životnost zařízení. Intuitivní a přesné nastavení tlaku pomocí tlačítka. Přetlakový ventil zajišťuje stabilitu rozprašovače. Kapalinový filtr zlepšuje jemnost povlaku.

Obsah balení: 

  • 1 x Stříkací pistole na malování stěn a na stropy,
  • 1 x 15m vysokotlaká trubka,
  • 1 x prodlužovací tyč,
  • 1 x stříkací pistole,
  • 1 x Tryska,
  • 1 x přívodní trubice,
  • 1 x Uživatelská příručka.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříkací zařízení Airless
Barva:: červená
Výkon motoru:: 1800W
Max. průtok:: 2,2 l/min
Maximální tlak:: 3300 PSI
Lze nastavit průměr trysky:: 0,4-0,5 cm
Rozměry položky:: 32,2 x 40 x 40,6 cm
Napětí:: 220V
Frekvence:: 50Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: