Stroj pro horkou ražbu fólie 10x13 cm

Zařízení pro horkou ražbu fólie 10x13 cm je pohodlné, odolné a jednoduché na používání. S jednoduchým ovládáním a nastavitelnou teplotou na vodotěsném LCD displeji bude tvorba vašich projektů pohodlná. 

Dostupnost Skladem
Kód: 87/4
6 977 Kč 5 766,12 Kč bez DPH
Stroj pro horkou ražbu fólie 10x13 cm
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Představujeme vám „Stroj pro horkou ražbu fólie 10x13 cm“ – zařízení pro tisk a vytváření exkluzivních vzorů na plasty , papír, kůži, dřevo, PU, PVC a mnoho dalších materiálů. Tento výkonný lisovací stroj je navržen pro pohodlné a jednoduché používání, a to díky variabilnímu spektru inovativních funkcí.

Nastavení teploty 

S nastavitelnou teplotou od 0 do 350 ℃ nabízí stroj profesionální a flexibilní řízení teploty v reálnem čase, které je zobrazeno na vodotěsné LCD obrazovce. S prachotěsným lakovaným pouzdrem a protiskluzovou rukojeťí bude proces tvorby snadný a bezpečný. Regulace teploty je vložená do obvodové desky pro dosažení lepšího bezpečnostního faktoru.

Větší variabilita a kreativita

Jednou z klíčových funkcionalit je nově navržený otvor formy ve tvaru U, který umožňuje použití variabilních typů mosazných forem pro větší slobodu a kreativitu při ražbě. Výškový nastavovací rozsah zařízení je až do výšky 22 cm, čož zajišťuje, že vaše projekty budou mít skvělou tlakovou dráhu kolem 3 cm.

Odolnost a jednoduchost 

Zařízení je vyrobeno z nerezové oceli a hliníkové slitiny, což zaručuje odolnost, funkčnost a spolehlivost pri používaní. Bronzovací držák papíru umožňuje pohodlnou a rychlou instalaci bronzovacího papíru, čímž se urychluje celý proces tvorby a je ideální pro různé variabilní velikosti produktů. 

Obsah balení: 

  • 1 x stroj pro horkou ražbu fólie 10x13cm,
  • 1 x anti-vysokoteplotní lepicí páska,
  • 1 x sada polohovacích posuvníku,
  • 1 x klíč,
  • 1x imbusový klíč,
  • 2 x zlatá fólie pro testovací stroj,
  • 1 x návod.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stroje pro horkou ražbu
Výkon:: 300 W
Rozměr topné desky:: 10 x 13 cm
Pracovní výška:: ≤ 22 cm nastavitelná
Teplota:: 0 - 350 °C nastavitelná
Hrubá hmotnost:: 5,59 kg
Rozměr balení:: 43 x 29 x 22 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: