Termolis 38x38 cm

Tento tepelný lis je ideální pro různé ploché předměty jako trička, mikiny, ponožky, podložky pod myš, puzzle, kovové desky a jiné. Je vhodný pro potisk tkanin, keramiky, kovů nebo jiných materiálů určených k tepelnému přenosu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 734
8 390 Kč –4 % 7 990 Kč 6 603,31 Kč bez DPH
Termolis 38x38 cm
Termolis 38 x 38 cm
Akce Tip
8 390 Kč –4 %
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Vysoký přítlak: Díky vysokému tlaku tento stroj zajišťuje vynikající přenos tepla na košile a další materiály. Čím vyšší je tlak, tím lepší jsou výsledky, které potěší i náročné zákazník

Digitální LCD časovač: S integrovaným digitálním časovačem můžete přesně nastavit požadovaný čas a automatický alarm vás upozorní, když čas vyprší. To vám pomůže zabránit přeexponování materiálů a dosáhnout konzistentních výsledků.

Digitální ovládání teploty na LCD displeji: Tento stroj je vybaven digitálním ovládáním teploty, které umožňuje přesnější nastavení. Stačí vybrat požadovanou teplotu a topné těleso se automaticky vypne, jakmile je dosaženo přednastavené teploty. To zaručuje bezpečnost a ochranu materiálu.

Všestranný provoz: Tento stroj je skvělým řešením pro přenos na mnoho různých předmětů s plochým povrchem, včetně látek, kovů, dřeva, keramiky a skla. Můžete si vytvořit vlastní jedinečné designy na trička, podložky pod myš, tašky, plakety a mnoho dalších předmětů. Vaše kreativita nemá žádné meze.

Teflonově potažený prvek: Výhodou tohoto stroje je teflonové potažení jeho topného prvku. Na rozdíl od strojů s holými kovovými prvky, teflonový povrch je snadno čistitelný a nelepí. Tímto se předejde připalování potisků a eliminuje se potřeba použití samostatných silikonových nebo teflonových fólií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termolisy na trička
Pracovní oblast:: 38 x 38 cm
Výkon:: 1200 W
Max. teplota:: 250 ℃
Max. čas:: 999 sekund
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 28.6.2023
Lis funguje dobře. Za tu cenu není o čem.