Termolis na hrnky SECABO TM2

Termolis na šálky TM2 od značky Secabo je tím pravým nástrojem pro profesionální a efektivní sublimační tisk na hrnky. Díky svému širokému topnému tělesu umožňuje provádět dvě aplikace současně na standardní šálky, džbány a dokonce i velké válce o výšce až 21 cm.

Dostupnost Do 5 pracovných dnů
Kód: SCTM2
15 490 Kč 12 801,65 Kč bez DPH
Termolis na hrnky SECABO TM2
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Lis na hrnky TM2 společnosti Secabo má extra širokou topnou objímku, takže můžete tisknout současně 2 hrnky – nebo 1 půllitr / velký hrnek s výškou až 21 cm. Ať už jste začátečník nebo profesionál, s TM2 jsou sublimační přenosy na keramických hrncích a podobných předmětech obzvláště efektivní. Digitální ovladač přesně a bezpečně řídí teplotu a čas. Kontaktní tlak lze snadno nastavit pomocí ručního šroubu na horní části topné desky.

Vyměnitelné topné prvky

Zařízení je dodáváno s topnou objímkou na hrnky o objemu 325 ml. Volitelně je k dispozici dalších 6 topných prvků v různých velikostech, včetně kónických. Ty lze velmi rychle vyměnit pouhým povolením malých černých šroubů a instalací druhého topného tělesa. Pracovní tlak lze snadno regulovat – vždy se shoduje s přenášeným objektem a přenosovým procesem. Na krajích a ve středu zařízení jsou 4 malé ruční šrouby pro individuální nastavení tlaku. 

Digitální ovládání a vyšší produktivita

Digitální ovladač s přesnou a bezpečnou regulací teploty a času umožňuje snadné počítání tiskových operací pro jednodušší sledování produkce. Doporučujeme zapínat termolis pouze pro reálné použití, čímž ušetříte topnou objímku a energii.

Bezpečná práce

Bezpečnost a kvalita zařízení je neustále sledována a odpovídá německým bezpečnostním standardům.

Variabilní pracovní tlak

Pracovní tlak lze snadno nastavit v závislosti na přenášeném objektu a procesu.

Digitální ovládání

Doba a teplota lze snadno nastavit a sledovat pomocí digitálního ovladače.

Vyšší produktivita

Díky extra širokému topnému článku lze tisknout více předmětů současně, což zvyšuje produktivitu.

O Značce Secabo

Secabo je značka, která se specializuje na výrobu kvalitních termolisů, tiskáren a dalších zařízení pro výrobu reklamních a dárkových předmětů. Všechny produkty této značky jsou vyrobeny v Německu s důrazem na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Secabo je neustále inovativní a přináší na trh moderní technologie, které usnadňují práci s tiskem a zvyšují produktivitu. Díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti jsou Secabo produkty tou správnou volbou pro každého, kdo hledá profesionální a spolehlivé řešení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termolisy na hrnky
Maximální výška hrnku:: 21 cm
Průměr hrnku:: 7,5 - 9 cm
Max. teplota:: 225 ℃
Max. čas:: 999 s
Ovládání:: manuální
Napájení:: AC 230V / 50Hz - 60Hz
Pracovní prostředí:: +5°C - +35°C
Rozměry:: 21x30x32 cm
Hmotnost:: 10 kg
Výrobce:: Secabo
Záruka:: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: