Vánoční koule pro sublimaci - červená (5 kusů)

Oživte svá vánoční dekorace s touto červenou lesklou koulí pro sublimační tisk. Vytvořte si vlastní design na této kouli a přidejte jí osobní dotek.

Balení obsahuje 5 ks. 

Dostupnost Skladem
Kód: 6ABA001P1RE
395 Kč 326,45 Kč bez DPH
Vánoční koule pro sublimaci - červená (5 kusů)
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Oživte vánoční atmosféru s touto červenou lesklou koulí pro sublimační tisk. Koule má průměr 80 mm a tiskovou plochu ve tvaru kruhu o průměru 50 mm. Lesklá vánoční koule má speciální pole připravené pro sublimační tisk. Tiskový motiv je aplikován na bílou desku, která je připevněna do středu určeného pole. Na kouli se nachází speciální lepicí páska, kterou lze snadno odstranit a přilepit sublimovaný motiv.

Tato vánoční ozdoba může být dále zdobena například nalepením vytištěné fotografie, třpytivých ozdob. Místo bílého kruhu na kouli můžete vytvořit vlastní originální design.Vánoční koule je vyrobena z lesklého plastu, což zaručuje její odolnost a nerozbitnost. Je ideální pro označení vánočního stromku firemním logem nebo oblíbenou fotografií blízkých.

Koule je vybavena zlatým provázkem, který umožňuje snadné zavěšení na vánoční stromek, okno nebo lustr. Tím můžete rychle vytvořit slavnostní atmosféru ve vašem domově.

Koule s potiskem jsou také zajímavým prvkem výzdoby výloh nebo akcí a výprodejů. Vytvořte vánoční dekoraci s natištěným logem, fotografií nebo vánočním přáním na míru konkrétní osobě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sublimační předměty
Barva: červená
Průměr: 80 mm
Tisková plocha: 50 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: