Vlajka "pětiúhelník" pro sublimaci se zlatými třásněmi (25 kusů)

Malá vlajka "pětiúhelník" pro sublimaci s zlatými třásněmi je profesionální a stylová. Je skvělá volba pro klubové akce, sportovní události, firemní propagaci a mnoho dalšího. 

Balení obsahuje 25 ks. Cena za jeden kus je 59 kč

Dostupnost Skladem
Kód: 6ATX101PHO
1 475 Kč 1 219,01 Kč bez DPH
Vlajka "pětiúhelník" pro sublimaci se zlatými třásněmi (25 kusů)
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Tato precizně zpracovaná vlajka je ideální pro potisk na obou stranách. Při aplikaci grafiky dbejte na to, aby nezakrývala třásně, aby nedošlo k jejich poškození. Je vyrobena z bílého polyesteru s nádhernými zlatými třásněmi a šňůrkou na zavěšení.

Vlajky jsou skvělou volbou pro různé účely - klubové, sportovní, vojenské, národní, reklamní, firemní, příležitostné a mnohé další. Vlastní potisk dává vlajce osobitý výraz a lze ji použít jako výraz sympatií k oblíbenému sportovnímu klubu nebo jako reklamní pomůcku pro fanoušky fotbalových týmů.

Tyto vlajky s vlastním potiskem jsou často používány ke značení příslušnosti k různým institucím, školám, spolkům nebo vojenským útvarům. Můžete je umístit do pracovny, kanceláře, recepce nebo zasedací místnosti jako stylovou ozdobu. Tato příležitostná vlajka s oboustranným potiskem je skvělou památkou na významné okamžiky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Textilní předměty
Rozměr: 18 x 27 cm
Množství v balení: 25 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: