Hrnčířský kruh elektrický 450W - pedálové ovládání - bílý

S tímto kruhem se stáváte mistrem keramiky ve svém domově. S výkonným motorem a snadným pedálovým ovládáním můžete tvořit krásné keramické kousky bez námahy. V ceně získáte i kompletní sadu nástrojů pro tvorbu. 

Dostupnost Skladem
Kód: GCJX-008
6 890 Kč
Hrnčířský kruh elektrický 450W - pedálové ovládání - bílý
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Přineste si kus řemeslnického nebe do svého domova s naším výjimečným hrnčířským kruhem elektrickým 450W s pedálovým ovládáním v elegantním bílém provedení. S touto špičkovou keramickou pracovní stanicí se stanete mistrem keramiky přímo ve svém domácím ateliéru.

Výjimečná kvalita pro mistrovská díla

Naším nejmodernějším hrnčířským kruhem, vyrobeným z odolné hliníkové slitiny, můžete rychle a snadno vytvářet velké a do detailu propracované keramické kusy. Vytvořte nádherná umělecká díla, která oslní svět.

Inovativní design pro pohodlnost

S naším hrnčířským kruhem získáte nejen prvotřídní kvalitu, ale i design, který je laděný pro vaši pohodlnou pracovní zkušenost. Kompaktní konstrukce s odnímatelnou nádrží na vodu z odolného materiálu ABS zajišťuje, že vaše dílo bude bez stříkajícího bláta a čištění bude hračkou. Naše provedení s důrazem na detaily vám nabídne pohodlný zážitek z hrnčířského řemesla.

Výkonný a stabilní

Naše elektrický hrnčířský kruh je vybaven bezkomutátorovým motorem o výkonu 450W, který zajišťuje hladký chod s nízkou hlučnosti (60dB). Nezávislý pedál s vodotěsnými tlačítky vám umožní precizní kontrolu nad otáčením kola. Trojúhelníková konstrukce kruhu pak zajišťuje stabilitu a pevnost i při vysokých rychlostech otáčení.

Bezpečnost a spolehlivost

Vaše bezpečí je naší prioritou. Hrnčířský kruh má jednofázové třívodičové připojení s ochranou proti zemnímu svodu, což zajišťuje bezproblémový a spolehlivý provoz. Speciální zesílené podložky na spodní straně kruhu zajišťují stabilitu a chrání vaši podlahu.

Obsah v balení: 

  • 1x hrnčířský kruh,
  • 1 x otočný talír z hliníkové slitiny,
  • 16 x rezbárskych nástrojov,
  • 1 x Uživatelská příručka,
  • 1x zástěra.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnčířské kruhy
Napětí: AC 220V
Výkon: 450 W
Délka kabelu pedálu: 1,8 m
Rychlost: 0 - 300 ot./min
Směr otáčení: ve směru a proti směru hodinových ručiček
Pracovní hluk: 60 dB
Hrubá hmotnost: 20 kg
Rozměry produktu: 65 x 42 x 42 cm
Výsuvný rozsah stolu: 0 - 20 cm
Velikost talíře: 28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: