Hrnčířský kruh elektrický 450W, pedálové ovládání - modrý

Hrnčířský kruh elektrický 450W s pedálovým ovládáním je tím správným nástrojem pro uvolnění vaší kreativity a vstup do světa keramické tvorby. Disponuje vysokým výkonem a tichým provozem. Ideální pro uměleckou tvorbu.

Dostupnost Skladem
Kód: 971
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Hrnčířský kruh elektrický 450W, pedálové ovládání - modrý
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Uvolněte svou kreativitu s tímto digitálním hrnčířským kruhem poháněným motorem o výkonu 450W a konstrukcí z kvalitních a odolných materiálů zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Dostatečně silný pro práci s 8 kg hlíny / tvarované hmoty a s talířem průměru 28 cm budete mít dostatek prostoru pro realizaci i větších výtvorů.

Pohodový tvůrčí zážitek

Pohodlí pro každého uživatele díky jednoduché manipulaci a nízké hlučnosti. Odnímatelný zásobník na vodu se snadno čistí a chrání zařízení před vlhkostí. Tento stroj je ideální pro začátečníky, ale naplní i očekávání těch zkušenějších. Zjednodušuje tvůrčí proces, aby byl váš zážitek z keramiky co nejpříjemnější.

Tichý provoz

Umění bez hluku: Vylepšete svůj zážitek z keramiky s tichým ale výkonným motorem. Pracujte v klidu s velmi tichým provozem, který plynule dosahuje rychlosti 0-300 ot./min. Pracujte v klidu při tichém provozu stroje, který navzdory nízké hlučnosti plynule dosahuje rychlosti 0-300 ot./min. Chod bez nepříjemných vibrací. Soustřeďte se na svou uměleckou tvorbu bez rušení a posuňte svá díla na vyšší úroveň.

LCD Displej 

Zobrazení v reálném čase : Tvarujte své hliněné výtvory bez námahy s moderním dotykovým LCD displejem. Přesně ovládání kladné a záporné rotace a nastavení rychlosti podle vašich preferencí. Lehce přepínejte mezi pohodlnými tlačítky nebo přesným nožním pedálem. Ovládání digitálního hrnčířského kruhu je jednoduché a keramiku promění ve skutečně relaxační zážitek.

Obsah balení 

Kompletní sochařské nástroje - tento set obsahuje vše, co potřebné pro tvorbu a tvarování vašich keramických děl:

  • hrnčířský kruh 450W s LCD displejem
  • pracovní talíř o průměru 28 cm
  • 23 dílná sada modelovacích nástrojů pro tvorbu detailů
  • 8 dílná sada tvarovací sada pro úpravy povrchu
  • voděodolná zástěra

Ať už jste profesionální umělec, učitel nebo nadšený kutil, tento stroj je dostatečně všestranný, aby přivedl vaše vize k životu. Připravte se na vyřezávání, tvarování a vytváření keramických uměleckých děl přesně podle vašich představ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnčířské kruhy
Výkon: 450 W
Napětí: 220 V
Počet otáček: 0-300 ot./min
Pracovní hluk: 60 dB
Směr otáčení: Po a proti směru hodinových ručiček
Průměr talíře: 28 cm
Maximální zatížení: 8 kg
Velikost ABS činelu: 47,5 x 33,5 x 8 cm
Velikost produktu: 50 x 38 x 35 cm
Hmotnost: 12,7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: