Kotoučová řezačka na textil Smart

Kotoučová řezačka na textil Smart bez námahy zvládne bavlnu, vlnu, kůži i jiné materiály.  Díky ergonomickému designu, bezpečnostním funkcím a výkonnému servomotoru poskytuje spolehlivý výkon pro širokou škálu materiálů. Ostřící funkce a přímý pohon zajišťují precizní řezy a dlouhou životnost čepele.

Dostupnost Skladem
Kód: 1056
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Kotoučová řezačka na textil Smart
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Kotoučová řezačka na textil Smart, která zastane každý významný úkol v oblasti řezání textilních materiálů. S použitím kvalitních moderních technologií je řezačka Smart tím správným nástrojem pro oděvní, obuvnický i deštníkový průmysl.

Vysoká kvalita zpracování

Kotoučová řezačka na textil smart vyniká díky použití vysoce kvalitních ocelových čepelí, které zajišťují ostré řezy a dlouhou životnost. S pokročilým servomotorem jako hnacím systémem a režimem přímého pohonu bez převodovky dosahuje tato řezačka výkonným a odolným pomocníkem.

Ergonomický design a výkon

Otočná rukojeť řezačky je navržena ergonomicky s přiměřenou strukturou, která zajišťuje pohodlné uchopení. Díky miniaturním hnacím lopatkám s vysokým točivým momentem a energeticky účinnému motoru bude práce s kotoučovou řezačkou hračkou.

Smysl pro bezpečnost a spolehlivost

Vnější kryt čepele je vybaven ochranným krytem, který zajišťuje bezpečnost během práce. Miniaturní servomotor s vysokým kroutícím momentem jako hnací systém zabraňuje náhodným zraněním. Žádné jiskry z uhlíkových kartáčů nezpůsobí nebezpečí plamene.

Ostřící funkce pro dlouhodobé řezání

Elektrická rotační řezačka je vybavena praktickým zařízením pro ostření čepele. Navíc je výměna ostřicího kamene snadná a rychlá, aniž by bylo nutné demontovat čepel.

Široké využití pro různé materiály

Kotoučová řezačka je ideální pro širokou škálu materiálů, včetně bavlny, vlny, hedvábí, chemických vláken a kůže. Bez ohledu na to, zda jde o tenké nebo tlusté materiály, řezačka zvládne vše s precizním výsledkem.

Obsah v balení: 

  • 1 x kotoučová řezačka na textil,
  • 1 x sada lithiových baterií,
  • 1 x čepel,
  • 1 x brusný kotouč,
  • 1 x šroubovák,
  • 1 x podložka,
  • 1 x brusný pás,
  • 1 x manuál v češtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezačky na textil
Napětí: 220V
Příkon: 3,6W - 200W
Velikost čepele: 125 mm
Výška řezu: 39 mm
Rychlost: 600/800/1000/1200/1400
Hrubá hmotnost: 2,75 kg
Velikost balení: 31 x 22 x 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: