Kotoučová řezačka na textil Basic 170W

Kotoučová řezačka Basic s výkonem 170W je spojením kvality a výkonu, ideální pro profesionální a precizní řezání tkanin. S výkonným 170W motorem a osmihrannými čepelemi z legované oceli poskytuje stabilní výkon, dlouhou životnost a pohodlné řezání materiálů až do tloušťky 25 mm s rychlostí 2400 otáček za minutu.

Dostupnost Skladem
Kód: 1053
2 490 Kč –9 % 2 259 Kč 1 866,94 Kč bez DPH
Kotoučová řezačka na textil Basic 170W
Kotoučová řezačka na textil Basic titul foto
2 490 Kč –9 %
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Inovativní kotoučová řezačka 170W na textil basic představuje spojení kvality a výkonu. Přineste do svého pracovního prostoru inovaci, spolehlivost a výkon.

Stabilní a odolný výkon 

Kotoučová řezačka na textil Basic je špičkovým řešením pro profesionální a precizní řezání tkanin. S výkonným 170W motorem budiče z čisté mědi poskytuje stabilní a odolný výkon, který vám umožní snadno a bez námahy zpracovat několik vrstev látky s rychlostí 2400 otáček za minutu.

Dlouhla životnost zařízení

Osmihranné čepele z legované oceli jsou klíčovým prvkem rezačky. Tyto ostré čepele jsou odolné proti opotřebení a korozi, což zajišťuje dlouhou životnost zařízení. S průměrem kotouče 70 mm dokáže elektrická rotační řezačka snadno řezat materiály o tloušťce až 25 mm, poskytující tak rychlé, čisté a hladké řezy bez nepořádku. Osmihranný tvar čepelí brání shlukování látky a zajistí hladší provoz. Lze ji pohodlně používat s pravítkem nebo krejčovskou křídou pro rovné i zakřivené řezy.

Ostrouvač pro stálou ostrost 

Stroj na řezání tkanin je vybaven automatickým systémem broušení nožů, což udržuje čepel ostrou i po mnoha řezech. S náhradní čepelí zahrnutou v balení nemusíte mít obavy o udržování čepele samostatně. Po každém použití jednoduše očistěte čepel od zbytků látky pro optimální výkon.

Bezpečnost a uživatelsky Přívětivý design 

Otočný ochranný kryt před nožem a otvory pro odvod tepla zajišťují bezpečný provoz. Vypínač, připevněný k rukojeti, umožňuje pohodlné ovládání, zatímco integrovaný mazací systém zajišťuje pravidelné mazání pro hladký chod zařízení.

Všestranost pro různe aplikace 

Kotoučová řezačka na textil Basic 170W je vhodná pro řezání lehkých až středně těžkých vícevrstvých tkanin, včetně textilií, bavlny, hedvábí, syntetických vláken a kůže. Ideální pro komerční i průmyslové použití, je vhodnou volbou pro malé dílny a podniky zabývající se zpracováním oděvů, kůže, tašek, látek, stuh, provazů a mnoho dalšího. 

Obsah v balení: 

  • 1 x kotoučová řezačka,
  • 1 x čepel,
  • 2 x uhlíkové kartáče,
  • 1 x brusný kámen,
  • 1 x olejnička.
  • 1 x špendlík,
  • 1 x brusný papír,
  • 1 x konektor,
  • 1 x návod k použití v češtině. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezačky na textil
Napětí: AC 220-240 V 50 Hz
Výkon: 170W
Velikost čepele: 70 mm
Tloušťka řezu: 25 mm
Rychlost: 2400 PRM
Hrubá hmotnost: 1,30 kg
Velikost balení: 250 x 65 x 95 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: