Kotoučová řezačka na textil Basic-170W

Kotoučová řezačka na textil Basic ma pohodlné a přesné ovládání  S ochranným krytem čepele a beziskrovým motorem je práce s řezačkou bezpečná.

Dostupnost Skladem
Kód: 1053
2 490 Kč –9 % 2 259 Kč 1 866,94 Kč bez DPH
Kotoučová řezačka na textil Basic-170W
Kotoučová řezačka na textil Basic titul foto
2 490 Kč –9 %
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Inovativní kotoučová řezačka 170W na textil basic představuje spojení kvality a výkonu. Přineste do svého pracovního prostoru inovaci, spolehlivost a výkon.

Stabilní a odolný výkon 

Kotoučová řezačka na textil Basic je špičkovým řešením pro profesionální a precizní řezání tkanin. S výkonným 170W motorem budiče z čisté mědi poskytuje stabilní a odolný výkon, který vám umožní snadno a bez námahy zpracovat několik vrstev látky s rychlostí 2400 otáček za minutu.

Dlouhla životnost zařízení

Osmihranné čepele z legované oceli jsou klíčovým prvkem rezačky. Tyto ostré čepele jsou odolné proti opotřebení a korozi, což zajišťuje dlouhou životnost zařízení. S průměrem kotouče 2,8 palce (70 mm) dokáže elektrická rotační řezačka snadno řezat materiály o tloušťce až 1 palec (25 mm), poskytující tak rychlé, čisté a hladké řezy bez nepořádku. Osmihranný tvar čepelí brání shlukování látky a zajistí hladší provoz. Lze ji pohodlně používat s pravítkem nebo krejčovskou křídou pro rovné i zakřivené řezy.

Ostrouvač pro stálou ostrost 

Stroj na řezání tkanin je vybaven automatickým systémem broušení nožů, což udržuje čepel ostrou i po mnoha řezech. S náhradní čepelí zahrnutou v balení nemusíte mít obavy o udržování čepele samostatně. Po každém použití jednoduše očistěte čepel od zbytků látky pro optimální výkon.

Bezpečnost a uživatelsky Přívětivý design 

Otočný ochranný kryt před nožem a otvory pro odvod tepla zajišťují bezpečný provoz. Vypínač, připevněný k rukojeti, umožňuje pohodlné ovládání, zatímco integrovaný mazací systém zajišťuje pravidelné mazání pro hladký chod zařízení.

Všestranost pro různe aplikace 

Kotoučová řezačka na textil Basic 170W je vhodná pro řezání lehkých až středně těžkých vícevrstvých tkanin, včetně textilií, bavlny, hedvábí, syntetických vláken a kůže. Ideální pro komerční i průmyslové použití, je vhodnou volbou pro malé dílny a podniky zabývající se prodejem oděvů, kůže, tašek, látek, stuh, provazů a mnoho dalšího. Však si všimněte, že se nedoporučuje pro řezání lepenky a vlny. S Kotoučovou řezačkou 170W na textil Basic získáte výkon a spolehlivost  ve každém řezu.

Obsah v balení: 

  • 1 x  Kotoučová řezačka,
  • 1 x Čepel,
  • 2 x uhlíkové kartáše,
  • 1 x brusný kámen,
  • 1 x olejnička.
  • 1 x špendlík,
  • 1 x brusný papír,
  • 1 x konektor,
  • 1 x návod k použití. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezačky na textil
Napětí: AC 220-240 V 50 Hz
Výkon: 170W
Velikost čepele: 70 mm
Tloušťka řezu: 25 mm
Rychlost: 2400 PRM
Hrubá hmotnost: 1,30 kg
Velikost balení: 250 x 65 x 95 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: