Laserový gravírovací stroj 300 x 180 x 45 mm

Laserový gravírovací stroj 300 x 180 x 45 mm představuje  kombinací precizního gravírování a inovativního designu. S výkonnými motory, velkou pracovní plochou a jednoduchým ovládáním laserový gravírovací stroj pomůže k pozitivním výsledkům.

Dostupnost Skladem
Kód: VG-S3018 PRO
6 290 Kč
Laserový gravírovací stroj 300 x 180 x 45 mm
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Laserový gravírovací stroj s rozměry 300 x 180 x 45 mm je váš ideálnym spoločníkem pro špičkové gravírování a vytváření unikátních dílčích detailů. Tento stroj, známý také jako Frézka CNC 3018 PRO, znamená evoluci v oblasti CNC technologie a gravírovacího umění.

Špičková technologie a uživatelský komfort

S Laserovým gravírovacím strojem 300 x 180 x 45 mm získáte nejen nejnovější technologie, ale i komfort a jednoduchost použití. Při nákupu získate podrobnou uživatelskou příručku, montážní návod a instalační video, které vám umožní rychlou a snadnou sestavu gravírovacího stroje podle vašich potřeb.

Neomezená kreativita

Díky velké pracovní ploše o rozměrech 300 x 180 x 45 mm můžete uplatnit své umělecké nápady na různých materiálech, včetně plastu, měkkého hliníku, akrylu, PVC a i PCB. Ať už jste profesionální designér nebo tvoříte zábavně jako koníček, laserový gravírovací stroj vám umožní dosáhnout skvělých výsledků.

Inovativní řídicí systém

Gravírovací stroj je vybaven pokročilým řídicím systémem GRBL, který zajišťuje stabilní a precizní provoz. Díky offline ovládání máte naprostou svobodu, nemusíte být neustále připojeni k počítači.  Můžete snadno nastavit osy X, Y a Z a pracovní bod gravírování podle svých představ.

Výkonný motor pro výjimečné výsledky

S třemi krokovými motory a vřetenovými motory 775 DC dosahuje lLaserový gravírovací stroj ohromujících výsledků. S rychlostí otáčení až 10 000 ot./min je gravírování rychlé a precizní. Podpora různých operačních systémů a formátů souborů jako JPG, BMP, PNG a DXF zajišťuje hladký import a gravírování vašich nápadů.

Robustní konstrukce pro dlouhodobý provoz

Laserový gravírovací stroj 300 x 180 x 45 mm je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a bakelitu, což zaručuje nejen precizní gravírování, ale i odolnost vůči opakovanému používání. Zesílené boční desky zvyšují přesnost stroje na ose X, což je zásadní pro dosažení  výsledků.

Obsah v balení: 

  • 1 x Laserový gravírovací stroj,
  • 1 x ovládání offline,
  • 1 x U disk (software a pokyny),
  • 1 x sada frézovacích nástrojů,
  • 1 x Kabel,
  • 1 x kartáč,
  • 1 x manuál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gravírovací stroje
Pracovní plocha (X x Y x Z): 300 x 180 x 45 mm
Materiály: hliníkový profil a bakelit
Vstupní napětí: DC 24V 5A
Pohonné jednotky: šrouby z nerezové oceli
Otáčky vřetena: 10000 ot./min
Krokový motor: 12V
Točivý moment: 0,25 N/m
Ovládací software: GRBL control
Přesnost polohování: 0,08 mm
Velikost produktu: 45,1 x 36,6 x 27,6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: