Vyřezávač grafiky 58 mm

Kvalitní a efektivní vyřezávač grafiky s průměrem 58 mm pro výrobu odznaků, vyrobený z litinového materiálu, s ostrou ocelovou čepelí a ergonomickou rukojetí pro přesné a pohodlné řezání papíru.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 682
3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
Vyřezávač grafiky 58 mm
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Vyřezávač grafiky s průměrem 44 mm umožňuje jednoduchou a efektivní výrobu odznaků. S tímto precizním nástrojem můžete vyřezávat grafiku pro širokou škálu výrobků, včetně odznaků (placek), přívěsků na klíče, knoflíků a mnoha dalších. S litinovým rámem, ocelovou řezací čepelí a ergonomickou rukojetí, bude řezací proces přesný a pohodlný.

Litinový materiál

Vyřezávač je vyrobený z vysoce kvalitního litinového materiálu a díky tomu je odolný, nerezavějící a efektivně řeže papír.

Ostrá ocelová čepel

S ostrou ocelovou čepelí můžete snadno řezat papír o hmotnosti až 500 g/m2 , včetně papíru A4, fotografického papíru a kartonu.

Ergonomická rukojeť

Pružinová páková rukojeť s vestavěným vymezovacím sloupkem poskytuje pohodlný úchop pro přesné řezání, šetří vaši energii a čas.

Jednoduchá obsluha

Naučte se snadno proces DIY výroby placek. S tímto vyřezávačem dokončíte řezání papíru pouhými dvěma kroky, což vám ušetří námahu ručního řezání.

Stabilní provoz

Čtyři gumové nožičky na základně zajišťují protiskluzový design a stabilitu během práce v různých prostředích.

Rozsáhlá aplikace

Náš nástroj je vhodný pro komerční i osobní použití a nabízí možnosti výroby odznaků, reklamních předmětů, knoflíků do klopy, přívěsků na zip, otvíráků na láhve a mnoho dalšího.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřezávače grafiky
Materiál:: litina
Materiál čepele:: ocel
Model:: 58 mm
Životnost:: 2 miliony řezů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: