Magnetické míchadlo s ohřevem 200W, 0-2000 ot.min, 1-100 °C

Magnetické míchadlo s ohřevem 200W nabízí rychlý ohřev až na 100℃, díky kvalitní nerezové oceli. Je vybavené LED displejem pro přesné nastavení teploty a rychlosti, ideální přístroj pro laboratorní a průmyslové použití.

Dostupnost Skladem
Kód: 1401
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Magnetické míchadlo s ohřevem 200W, 0-2000 ot.min, 1-100 °C
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

 

Objevte efektivní a spolehlivé řešení pro vaše laboratorní potřeby s magnetickým míchadlem s ohřevem 200W. Tento přístroj je navržen pro rychlý ohřev, precizní míchání a bezpečné použití v různých experimentálních prostředích.

Rychlý ohřev s přesností

Díky topnému výkonu 200 W a maximální teplotě 100 °C nabízí míchadlo rychlý a rovnoměrný ohřev. Nerezová ocel topné desky zaručuje odolnost proti korozi a poškrábání, což přináší dlouhodobou spolehlivost. Ušetřete čas a stihněte více za kratší chvíli.

Stabilní míchání pro všechny úkoly

Měděný stejnosměrný motor s výkonem 25 W umožňuje plynulou regulaci rychlosti míchání až do 2000 ot./min. Míchací tyčinka potažená PTFE zajišťuje rovnoměrné promíchání až 1000 ml kapaliny. Perfektní řešení pro náročné míchací úkoly.

Přesnost na prvním místě

Integrovaný LED displej vám umožňuje sledovat a nastavit teplotu ohřevu v reálném čase. Ovládání teploty a rychlosti míchání je intuitivní a přesné díky jednoduchému stisku tlačítka na spodní části. Posuňte své experimenty na novou úroveň.

Bezpečnost a stabilita pro bezstarostné experimenty

Nastavitelná nosná tyč pro fixaci teplotního senzoru zajišťuje flexibilitu pro různé mixovací nádoby. Vestavěná pojistka chrání před přehřátím a čtyři protiskluzové podložky udržují zařízení stabilní během míchání. Magnetické míchadlo s ohřevem 200W je vhodné pro bezpečné experimenty.

Široké možnosti použití

Ideální pro vědecký výzkum, laboratorní studie, univerzitní experimenty i průmyslový výzkum. Magnetické míchadlo se stane nepostradatelným pomocníkem při míchání a promíchávání kapalných vzorků. S tímto zařízením můžete snadno plnit své laboratorní cíle.

Obsah balení: 

  • 1 x Magnetické míchadlo
  • 1 x Míchací zařízení
  • 1 x Napájecí kabel
  • 1 x Chromová tyč
  • 1 x Chromovaný desetibodový držák
  • 1 x Gumová vložka
  • 2 x Stavitelný šroub
  • 1 x Návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetická míchadla
Napětí:: 220V
Výkon motoru:: 25W
Materiál:: PTFE a vysoce kvalitní magnetická ocel
Topný výkon:: 200W
Plynulá regulace otáček:: 0-2000 ot./min
Konstantní teplota:: 1-100℃
Teplotní rozlišení:: 0,1℃
Průměr pracovní plochy:: 120 mm
Max. kapacita míchání:: 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: