Sada dlát pro řezbářství 4 kusy a rukojet s délkou 295 mm

Sada nástrojů pro soustruh obsahuje hrubovač, finišer, dutinu a jemnou frézu, vše vyrobené z těžkých a odolných materiálů. Sada nástrojů poskytuje hladké a čisté řezy díky ostrým nožům a čtyřem typům fréz, každá navržená pro specifické efekty broušení.

Dostupnost Skladem
Kód: 1161
2 289 Kč 1 891,74 Kč bez DPH
Sada dlát pro řezbářství 4 kusy a rukojet s délkou 295 mm
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Vaše dřevařské mistrovství dosáhne nových výšin s touto sadou dlát pro řezbářství. Každý kus nástroje je navržen s ohledem na kvalitu a výkon, aby vaše práce na soustruhu byla nejen jednodušší, ale i dosahovala optimálních výsledků.

Odolné Materiály a Přesné Nože

Sada nástrojů pro soustruh obsahuje hrubovač, finišer, dutinu a jemnou frézu, vše vyrobené z těžkých a odolných materiálů. Sada dlát pro řezbářství poskytuje hladké a čisté řezy díky ostrým nožům a čtyřem typům fréz, které jsou navržené pro specifické efekty broušení. Tímto se ušetří spousta času na broušení, ať už jste profesionál nebo začátečník. Navíc v balení obdržíte další čtvercový hrot pro ještě větší variabilitu.

Ergonomický Design

Nástroje pro soustružení dřeva mají tenkou matnou černou rukojeť, která nejenže poskytuje pohodlný úchop, ale je také nehořlavá a bezpečná. Ergonomický design zaručuje efektivní a příjemnou práci. Rukojeť vyrobena z hliníkové slitiny zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost při každém použití. 

Snadné a Široké Použití

Sada nástrojů je navržena tak, aby byla přátelská k začátečníkům, ať už jste nováček nebo milovník řemesel. Zajišťuje jednoduché nastavení a použití, poskytující optimální výkon a výsledky. Jemná soustružnická dláta v této sadě dokážou řezat V-drážky, vytvářet křivky a zářezy a vyřezávat linie. S touto sadou můžete realizovat širokou škálu projektů.

Obsah Balení: 

  • 4 x karbidový rotační nástroj,
  • 1 x Rukojeť,
  • 5x klíče,
  • 1 x čtyřhranná řezačka.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezbářská dláta
Délka rukojeti:: 295 mm
Vlnová délka:: 250 mm
Průměr hřídele:: 12mm
Materiál rukojeti:: slitina hliníku
Řezný materiál:: karbid
Rozměr balení:: 9 x 9 x 31 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: