Soustružnické dláto sada 5 kusů

S pěti různými typy fréz přináší tato sada soustružnických nástrojů na dřevo hladké a čisté řezy. Tyto nástroje jsou tvrdé a odolné a zaručují efektivní zpracování na soustruhu a vhodnou životnost.

Dostupnost Skladem
Kód: 1167
3 609 Kč 2 982,64 Kč bez DPH
Soustružnické dláto sada 5 kusů
Cenová dostupnost
Cenová dostupnost
Nakupte výhodně
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pří nákupu nad 5990 kč
Kvalita produktů
Kvalita produktů
Produkty od ověřených výrobců

Sada 5 kusů soustružnického dláta ma širokou škálu využití. Jsou ideální pro řezání V-drážek, tvarování křivek, vytváření zářezů a vyřezávání precizních linií. S touto sadou můžete snadno dosáhnout profesionálních výsledků ve své práci s dřevem na soustruhu.

ODOLNÉ A PŘESNÉ

Sada obsahuje dva hrubovací nástroje, jeden finišer a dva detailovací nástroje, všechny vybaveny kvalitní slitinovou hřídelí, bukovou rukojetí a ostrým tvrdokovovým hrotem. Tyto nástroje jsou tvrdé a odolné a zaručují efektivní zpracování na soustruhu a vhodnou životnost. S pěti různými typy fréz přináší tato sada soustružnických nástrojů na dřevo hladké a čisté řezy. Každá fréza je navržena pro specifický brusný efekt, což nejen šetří váš čas při broušení, ale umožňuje také snadnou výměnu otupělých čepelí.

ERGONOMICKÝ DESIGN A SNADNÉ POUŽITÍ

Zakřivené rukojeti těchto soustružnických nástrojů jsou pečlivě navrženy pro pohodlný úchop, minimalizaci únavy a umožnění plynulé práce i při dlouhých sezeních. Ergonomický design těchto nástrojů je klíčovým faktorem pro optimální výkon a spokojenost uživatele. S touto sadou soustružnických nástrojů získávají začátečníci i zkušení řemeslníci snadný a efektivní nástroj pro svou práci. 

OBSAH BALENÍ: 

  • 5 x karbidový rotační nástroj (Soustružnické dláto) ,
  • 3x klíče.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezbářská dláta
Délka rukojeti:: 250 mm
Vlnová délka:: 230 mm
Průměr hřídele:: 12mm
Materiál rukojeti:: bukové dřevo
Řezný materiál:: karbid
Rozměr balení:: 51 x 45 x 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: